Biblioteczka

Cuda w Tobie. Zobacz, jak niesamowite dzieła Bóg czyni w tobie i poprzez ciebie

Informacja prasowa z dnia 24.05.2017 r. Mark Victor Hansen, Cuda w Tobie. Zobacz, jak niesamowite dzieła Bóg czyni w tobie i poprzez ciebie, liczba stron:

Informacja prasowa z dnia 24.05.2017 r.

Mark Victor Hansen, Cuda w Tobie. Zobacz, jak niesamowite dzieła Bóg czyni w tobie i poprzez ciebie, liczba stron: 240, cena: 27,00 zł, ISBN:
978-83-8065-023-7

Jak obudzić w sobie cudotwórczy potencjał?
Co by się stało, gdyby każdy spośród siedmiu miliardów ludzi uczynił choćby po jednym cudzie? Takie pytanie stawia Mark Victor Hansen w najnowszej książce Wydawnictwa Świętego Wojciecha pt. Cuda w Tobie.

W Piśmie Świętym można znaleźć wiele opisów spektakularnych cudów. Ale to nie jedyne ich rodzaje. Istnieją również cuda, które zdarzają się nam wszystkim i dzieją się wszędzie wokół nas, na całym świecie.

Te czynności lub słowa, często proste i zwyczajne, z czasem potrafią całkowicie zmienić bieg naszego życia. Autor zachęca w książce aby odszukać cudów w swoim życiu i czynić kolejne każdego dnia. Przekonuje on, ze każdy cud jest wynikiem celowego działania lub decyzji – niezależnie od tego, czy to bezpośrednie działanie Boga, czy bardziej „powszedni” cud, który Pan pozwala nam uczynić.

Książka Cuda w Tobie to poradnik psychologiczny i trener personalny pomagający jak zmienić swoje życie by było pełne radości i optymizmu.

O autorze:
Mark Victor Hansen jest cenionym mówcą i pisarzem, współautorem serii książek „Balsam dla Duszy”. Do tej pory sprzedał ponad pięćset milionów książek, co czyni go jednym z najpoczytniejszych autorów naszych czasów. Mieszka w Kalifornii.

Przeczytaj też!  Małżeństwo i rodzina

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy