Papież

Bóg jest po twojej stronie

Informacja prasowa z dnia 20.03.2017 r. Ks. Jonathan Morris, Bóg jest po twojej stronie, liczba stron: 224, cena: 34,90 zł, ISBN 978-83-8065-130-2 Bo Bóg pragnie,

Informacja prasowa z dnia 20.03.2017 r.

Ks. Jonathan Morris, Bóg jest po twojej stronie, liczba stron: 224, cena: 34,90 zł, ISBN 978-83-8065-130-2
Bo Bóg pragnie, abyśmy byli szczęśliwi

Jonathan Morris bestsellerowy autor The New York Timesa powraca w wielkim stylu z nową książką Bóg jest po twojej stronie. To kolejna książka po Drodze pogody ducha, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Świętego Wojciecha.

Ksiądz Jonathan Morris przekonuje, że Biblia zawsze przychodzi z odsieczą potrzebującym. Przywołując wielowiekowe prawdy w niej zawarte, stara się uzmysłowić czytelnikowi, że nasze prawdziwe „ja” pochodzi od Boga, a uświadomienie sobie tej więzi to pierwszy krok do niezwykłych zmian w naszym życiu. Bóg pragnie, abyśmy byli szczęśliwi. Poprzez słowo prawdy, łaskę Chrystusa i moc Ducha Świętego może całkowicie zmienić życie człowieka – twoje życie. Porzuć zatem niepewne porady, które serwują ci autorzy modnych dziś poradników samorealizacji i samorozwoju. Postaw na to, co sprawdzone, i na Tego, który jest niezawodny.

Szczęście w trzech krokach
Książka składa się z trzech części, zatytułowanych kolejno: Problem, Uzdrowienie, Program. W pierwszej części autor wyjaśnia, dlaczego staliśmy się więźniami pogoni za szczęściem,
i podaje cztery zasady, które pomogą się z tej pogoni uwolnić. Druga to nic innego jak „Boży plan poprowadzenia człowieka do osobistego spełnienia”. Trzecia zaś ma inspirować do codziennej przemiany „od samopomocy do Bożej pomocy”.

James Martin SJ poleca
Książkę Bóg jest po twojej stronie poleca James Martin SJ, autor bestselleru Jezus: „Świeża, przystępna i bardzo osobista. Ta książka jest przypomnieniem prawdy, o której często zapominamy: wiara prowadzi do radości”.

O autorze:
Jonathan Morris to znany i lubiany duchowny w USA, występujący w mediach również jako ekspert w FOX News Channel i prowadzi katolicką audycję radiową. Był konsultantem merytorycznym przy superprodukcji Pasja – Mela Gibsona. Niezwykle ważnym przeżyciem duchowym jak i karierze dziennikarskiej była praca korespondenta z Watykanu w roku 2005, kiedy to relacjonował chorobę i śmierć Jana Pawła II. Posługuje w kościele na nowojorskim Bronksie. Jest autorem bestselleru „New York Timesa” God Wants You Happy oraz książki The Promise: God’s Purpose and Plan for When Life Hurts.

Przeczytaj też!  Orędzie Papieża Benedykta XVI na 98 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy 2012 r

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy