O kazania.pl

Witaj,

Dziękujemy że spotkałeś się z nami na tej stronie. Poniższe pytania i odpowiedzi nie wyczerpują zasad korzystania z serwisu.

1. Co to za serwis? Gdzie ja jestem? Cel www.kazania.pl

Chcielibyśmy udostępnić tutaj materiały pomocne w pracy duszpasterskiej, katechetycznej oraz takie które będą wskazówką dla potrzebujących pomocy na krętych ścieżkach wiary.

2. Jak mogę zacząć?

Nie wymagamy rejestracji konta, jednak zarejestrowani użytkownicy mają możliwość korzystania z dodatkowych funkcji Kazania.pl. Żeby dodać treść, musisz się jednak zarejestrować.

3. Boję się o moją prywatność, mogę wam zaufać?

Zapisujemy na Twoim komputerze kilka ciasteczek usprawniających działanie serwisu, a sami pobieramy Twoje IP z powodów bezpieczeństwa. Tak, bezpieczeństwa – za jego pomocą będziemy Cię mogli zidentyfikować, jeśli będziesz bezustannie dodawał zabronione przez regulamin treści, więc o ile normalnie korzystasz z serwisu, nie musisz się martwić.

4. Mam świetny pomysł na dalsze rozwijanie serwisu!

Chętnie wysłuchamy wszystkich innych propozycji ulepszeń. Możesz wysłać wszelkie sugestie na nasz adres mailowy. Z pewnością weźmiemy pod uwagę każdy mail.

5. Pamiętaj

Każda umieszczona tutaj treść dostępna jest na licencji Creative Commons BY-NC-SA – Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5, co oznacza że wolno (należy) kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać, tworzyć utwory zależne od tutaj dostępnych na następujących warunkach: uznanie autorstwa: Utwór należy oznaczyć w sposób określony przez Twórcę lub Licencjodawcę, Użycie niekomercyjne:. Nie wolno używać tego utworu do celów komercyjnych.

6. Dlaczego umieszczamy reklamy?

Reklamy na stronie, czasem niekoniecznie odpowiadające treści tej strony pomagają utrzymać domenę i serwer na którym pracujemy, dzięki temu NIE zamierzamy pobierać opłat za udostępniane tu materiały

7. Jak nadesłać materiały, Jak nadsyłać informacje ?

Przygotuj swoją wiadomość, informację prasową, którą chcesz abyśmy opublikowali, przygotuj także jedną ilustracje.

Załącz tekst oraz ilustracje do wiadomości i przyślij na nasz adres e-mail.

Rozdzielczość zdjęć nie powinna przekraczać 75 dpi.

Zastrzegamy sobie prawo do skracania tekstów oraz ich ewentualnych modyfikacji.

Wiadomości wysyłaj na adres: wprasowe @ gmail . com

hastagi na stronie:

#kazania #kazania pl #kazania i homilie #www kazania pl #3 cnoty boskie #homilie pl #www homilie pl

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
o. petro
o. petro
12 lat temu

dziekuje

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x